![](https://motoworkz.gr/wp-content/uploads/2023/10/rieju_hellas_logo_footer.png)
Ένα από τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά κάθε οχήματος που σχεδιάζεται και παράγεται στην RIEJU είναι η ευελιξία τους. Όλα δημιουργούνται με γνώμονα τη χρήση πολλαπλών χρήσεων και λαμβάνουν υπόψη την ευκολία οδήγησης με δύο στόχους: ασφάλεια και απόλαυση του χρήστη. Αυτή η ευελιξία φέρνει ένα άλλο πλεονέκτημα: την εξατομίκευση. Η πλειοψηφία των οχημάτων που πουλάμε μπορούν να προσαρμοστούν και να μεταμορφωθούν ανάλογα με την προσωπικότητα και τα γούστα του κάθε χρήστη.